O nas

Rozwój naszej firmy to ciągłe dążenie do perfekcji, konsekwentne dążenie do bycia najlepszym. To właśnie z tego czerpiemy energię potrzebną do nieustannego postępu. Naszym sukcesem jest Wasze zaufanie - zaufanie do solidnego partnera.


odlewnia żeliwa fansuld

 

Odlewnia Żeliwa "FANSULD" to dynamicznie rozwijające się polskie, rodzinne przedsiębiorstwo powstałe w 1991 roku.  Ponad 20-letnia historia funkcjonowania firmy pozwoliła na stworzenie silnej i ugruntowanej marki na rynku. FANSULD to czołowy polski producent żeliwa drogowego, cieszący się opinią solidnej i nowoczesnej firmy inwestującej nieustannie w innowacyjne rozwiązania technologiczne i produktowe. Pełne portfolio wyrobów wytwarzane jest w zakładzie produkcyjnym w Końskich (woj. świętokrzyskie). Firma eksportuje wyroby min. na rynki: Niemiec, Holandii, Francji, Rumunii, Czech, Słowacji i Chorwacji.


Firma posiada certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001 oraz Pozwolenie Zintegrowane dla instalacji do odlewania metali żelaznych o zdolności produkcyjnej ponad 20 ton na dobę. W 2011 roku został wdrożony system zarządzania środowiskiem zgodny z normą ISO 14001. W 2018 otrzymaliśmy certyfikat OHSAS 18001. Certyfikaty zgodności z zostały nadane przez firmę TÜV SÜD MANAGEMENT SERVICE.


W dniu 24 września 2010 roku spółka ODLEWNIA ŻELIWA „FANSULD” podpisała z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości Umowę o dofinansowanie Projektu pn.: „Budowa i uruchomienie nowoczesnej, zautomatyzowanej linii wytwarzania drogowych odlewów żeliwnych nowej generacji”. Projekt był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 4.4. Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym.


W marcu 2012 zakończono prace związane z uruchomieniem powyższego projektu - nowej, innowacyjnej linii produkcyjnej.


WIĘCEJ INFORMACJI  >>

 

   

odlewnia żeliwa fansuld